Wedstrijden
zo. 9 dec. 14:00u
Losser 1
Losser 1
2
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
6
zo. 16 dec. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
DSVD 1
DSVD 1
..
di. 18 dec. 20:00u
SDC 1
SDC 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Competitie-indeling junioren

Eerder vandaag konden we al melden wie aankomend seizoen de tegenstanders zijn van de lagere seniorenelftallen van onze club. Nu kunnen we ook openbaren met wie onze juniorenteams de strijd zullen aanbinden komend seizoen. Vorige week werd de indeling voor de pupillen al bekend. 

Team Voorkeurstijd . Team Voorkeurstijd
Bon Boys A2 14:30   Longa `30 A3 15:00
Achilles `12 A2 14:00   NEO A3 15:15
Twenthe A1 14:45   Buurse A1 16:00
Oranje Nassau A2 10:30   Neede A2 16:15
Neede A1 16:15   Markelo A2 13:30
HSC `21 A2 14:30   Lochem SP A2 14:30
Delden A1 15:45   Twenthe A2 14:30
Almelo A1 14:30   FC Eibergen A2 13:15
WVV `34 A1 14:15   HSC `21 A3 14:30
Bentelo A1 16:00   Excelsior`31 A3 12:45
Juliana `32 A1 14:30   Haaksbergen A1 15:00
GFC A1 14:30   FC Winterswijk A3 15:15
   
Team Voorkeurstijd . Team Voorkeurstijd
Hector B1 14:30   HSC `21 B3 14:30
Bon Boys B2 14:30   Bon Boys B3 14:30
Twenthe B1 14:45   Neede B2 15:00
Neede B1 15:00   Twenthe B2 14:30
Markelo B1 14:30   FC Eibergen B3 11:30
HSC `21 B2 14:30   WVV `34 B2 16:00
WVV `34 B1 14:15   Bentelo B2 16:00
Hoeve Vooruit B1 14:30   Lochuizen B1G 14:00
Wilhelminaschool B2 14:30   Rietmolen B1 14:30
GFC B1 14:30   GFC B2 13:00
Rekken B1 13:00   Excelsior`31 B5 12:45
. .   Markelo B3 13:30
   
Team Voorkeurstijd . Team Voorkeurstijd
Witkampers C1 13:00   Hector C1 13:00
Holten C1 13:00   NEO C4 12:00
Oranje Nassau C3 12:30   Borne C1 12:45
Twenthe C1 12:45   Achilles `12 C3 12:30
Neede C1 13:00   Hengelo C1 13:00
Excelsior`31 C2 9:45   Twenthe C2 12:45
Enter Vooruit C1 9:00   Rood Zwart C2 14:30
ATC`65 C3 13:30   BWO C3 13:15
WVV `34 C1 12:45   Bentelo C1 14:00
Rood Zwart C1 12:45   Wilhelminaschool C2G 12:30
GFC C1 13:00   ATC`65 C7 9:30
Bornerbroek C1 13:00   SVZW C3 10:00
   
Team Voorkeurstijd . Team Voorkeurstijd
Excelsior`31 C6 9:30   Hoeve Vooruit MC1 12:00
SC Rijssen C1D 11:00   Blauw Wit `66 MC1D 9:30
Rijssen Vooruit C1G 10:15   Twenthe MC1 11:15
Enter C2 14:30   GFC MC1 13:00
GFC C2 12:30   Bon Boys MC1 10:00
Excelsior`31 C7 9:30   Hector MC1 13:00
Twenthe C3 12:45   Enter MC1 11:00
Markelo C3 13:00   FC Winterswijk MC1 13:00
Holten C3 13:00   Grol MC1 11:15
Enter Vooruit C3 9:00   Excelsior`31 MC2 9:30
RKSV C2G 10:45   Lochem SP MC1 13:30
DEC `10 C2G 13:00 . Holten MC1 11:30
Patsboem Klassement
16.5
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
13.5
2
Guus Lummenvv Twenthe 2
13
3
Maarten Landvv Twenthe 7
12
4
Wouter Leusinkvv Twenthe 2
11
5
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
Bekijk het hele klassement
7
1
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
5
2
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
2
3
Wessel Vrielinkvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
11
28
2
Eilermark
11
28
3
Avanti W
11
23
4
NEO
10
22
5
De Tukkers
11
17
6
Saasveldia
11
15
7
VV Reutum
11
15
8
LSV Lonneker
11
14
9
WVV '34
11
12
10
VV Twenthe
11
12
11
DSVD
10
11
12
Losser
11
9
13
VV Reünie
11
7
14
Victoria '28
11
4