Wedstrijden
zo. 9 dec. 14:00u
Losser 1
Losser 1
2
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
6
zo. 16 dec. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
DSVD 1
DSVD 1
..
di. 18 dec. 20:00u
SDC 1
SDC 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Crazy 88 groot succes

Afgelopen vrijdag stond naast het geslaagde Paasfestijn voor de kleinste jeugd ook een activiteit voor de C en D jeugd op het programma. Voor velen een onbekende activiteit die al snel aan sloeg bij de deelnemers.

Er stonden 88 gekke opdrachten op papier waar voor de opdrachten een verschillend aantal punten gehaald kon worden. Hoe gekker, hoe meer punten!

De groepjes hadden 2,5 uur de tijd voor de opdrachten. Waar aan het begin de groepjes rustig aan de opdrachten begon en de `normale` opdrachten als eerste gekozen werden, kon het al snel niet gek genoeg meer!

De deelnemers moesten de opdrachten onderweg vanuit het centrum per app doorsturen naar het JAC.

De creativiteit en originaliteit spatte er van af! Een aantal opdrachten die zij mee gekregen hadden waren:

- Maak een selfie met een caissière
- Ga op de foto met een voorzitter van één van de Goorse voetbalclubs
- Voer een straatact uit
- Verricht een goede daad

Om 21:30 moesten de groepjes zich melden in de kantine. Elke minuut dat zij te laat arriveren betekende strafpunten.

In de kantine stonden er broodjes frikandellen en kroketten met wat drinken klaar voor de deelnemers.

De winst deze avond ging naar Twenthe D1! Zij wonnen de trofee gevuld met 88 paaseitjes.

1. Twenthe D1
2. Twenthe C3
3. Twenthe D2
4. Twenthe D3
5. Twenthe C4

Wij bedanken alle deelnemers en leiders voor een te gekke avond!

Patsboem Klassement
16.5
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
13.5
2
Guus Lummenvv Twenthe 2
13
3
Maarten Landvv Twenthe 7
12
4
Wouter Leusinkvv Twenthe 2
11
5
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
Bekijk het hele klassement
7
1
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
5
2
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
2
3
Wessel Vrielinkvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
11
28
2
Eilermark
11
28
3
Avanti W
11
23
4
NEO
10
22
5
De Tukkers
11
17
6
Saasveldia
11
15
7
VV Reutum
11
15
8
LSV Lonneker
11
14
9
WVV '34
11
12
10
VV Twenthe
11
12
11
DSVD
10
11
12
Losser
11
9
13
VV Reünie
11
7
14
Victoria '28
11
4