Wedstrijden
zo. 14 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
1
Eilermark 1
Eilermark 1
2
zo. 21 okt. 14:00u
Victoria '28 1
Victoria '28 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
di. 23 okt. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Achilles Enschede 1
Achilles Enschede 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Crazy 88 groot succes

Afgelopen vrijdag stond naast het geslaagde Paasfestijn voor de kleinste jeugd ook een activiteit voor de C en D jeugd op het programma. Voor velen een onbekende activiteit die al snel aan sloeg bij de deelnemers.

Er stonden 88 gekke opdrachten op papier waar voor de opdrachten een verschillend aantal punten gehaald kon worden. Hoe gekker, hoe meer punten!

De groepjes hadden 2,5 uur de tijd voor de opdrachten. Waar aan het begin de groepjes rustig aan de opdrachten begon en de `normale` opdrachten als eerste gekozen werden, kon het al snel niet gek genoeg meer!

De deelnemers moesten de opdrachten onderweg vanuit het centrum per app doorsturen naar het JAC.

De creativiteit en originaliteit spatte er van af! Een aantal opdrachten die zij mee gekregen hadden waren:

- Maak een selfie met een caissière
- Ga op de foto met een voorzitter van één van de Goorse voetbalclubs
- Voer een straatact uit
- Verricht een goede daad

Om 21:30 moesten de groepjes zich melden in de kantine. Elke minuut dat zij te laat arriveren betekende strafpunten.

In de kantine stonden er broodjes frikandellen en kroketten met wat drinken klaar voor de deelnemers.

De winst deze avond ging naar Twenthe D1! Zij wonnen de trofee gevuld met 88 paaseitjes.

1. Twenthe D1
2. Twenthe C3
3. Twenthe D2
4. Twenthe D3
5. Twenthe C4

Wij bedanken alle deelnemers en leiders voor een te gekke avond!

Patsboem Klassement
7
1
Maarten Landvv Twenthe 7
6
2
Bernd Waandersvv Twenthe 6
6
3
Guus Lummenvv Twenthe 2
5
4
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
5
5
Fabian Platvv Twenthe 5
Bekijk het hele klassement
3
1
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
3
2
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
1
3
Daan van Straatenvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
4
12
2
Avanti W
4
12
3
Eilermark
4
9
4
Saasveldia
4
7
5
WVV '34
4
7
6
NEO
4
7
7
VV Reünie
4
6
8
De Tukkers
4
4
9
DSVD
4
4
10
LSV Lonneker
4
4
11
Losser
4
3
12
VV Twenthe
4
3
13
VV Reutum
4
3
14
Victoria '28
4
0