Wedstrijden
zo. 14 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
1
Eilermark 1
Eilermark 1
2
di. 23 okt. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Achilles Enschede 1
Achilles Enschede 1
..
zo. 28 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Avanti W. 1
Avanti W. 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Bakleveractie 2017: Zaterdag (11-11) graag de bakleverlijsten inleveren bij de leiders!

Beste jeugdleiders, senioren en andere bakleververkopers opgelet: Zoals aangegeven op de brief bij de bakleverlijst graag aandacht voor het volgende:

- Bakleverworstverkopers (jeugdleden) graag de verkooplijsten inleveren bij de leiders van de elftallen

- Dames en heren leiders, graag uiterlijk zaterdag 11 november de lijsten inleveren bij:

Stephan de Lat: Anjerstraat 7 of

Ben Bekhuis: Kloosterlaan 34

- De uitleverdatum van de bakworsten is maandag 20 november om 19:00 uur, de leiders / verkopers worden verzocht om de bestellingen af te halen bij: Tijhuis Koeriersbedrijf Klavermaten 23 Goor en om de verkochte worsten vervolgens af te leveren bij de klanten

- Verkopers: enveloppen met geld graag inleveren op maandag 27 november om 19:30 uur in de bestuurskamer.

De bakleververkopers krijgen voor de volledigheid ook nog een briefje met de leverings- en betalingsinstructie bij het afhalen op maandag 20 november.

Alle bakworstverkopers weer bedankt voor jullie inzet, we zien zeer benieuwd naar het resultaat van dit jaar en we hebben nog een paar verkoopdagen te gaan. Doe je best!

Namens de Baklevercommissie.

Groeten, Stephan en Ben

Patsboem Klassement
7
1
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
7
2
Maarten Landvv Twenthe 7
6
3
Bernd Waandersvv Twenthe 6
6
4
Guus Lummenvv Twenthe 2
5
5
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
Bekijk het hele klassement
3
1
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
3
2
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
1
3
Daan van Straatenvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
4
12
2
Avanti W
4
12
3
Eilermark
4
9
4
Saasveldia
4
7
5
WVV '34
4
7
6
NEO
4
7
7
VV Reünie
4
6
8
De Tukkers
4
4
9
DSVD
4
4
10
LSV Lonneker
4
4
11
Losser
4
3
12
VV Twenthe
4
3
13
VV Reutum
4
3
14
Victoria '28
4
0