vv Twenthe

Hoofdsponsor: Tricolores Support Groep

Wij zijn de tricolores gehuld in 't rood-wit-blauw...

Wedstrijden

Uitslagen

maandag 15 april
Sportclub Deventer JO15-2 Sportclub Deventer
1 - 1
vv Twenthe JO15-1 vv Twenthe
donderdag 18 april
vv Manderveen 1 vv Manderveen
3 - 3
vv Twenthe 1 vv Twenthe
  • Daan de Lat
  • Jelmer Plegt
  • Stijn Jeurlink
zaterdag 20 april
Witkampers JO9-2 Witkampers
0 - 0
vv Twenthe JO9-2 vv Twenthe
vv Twenthe JO10-2JM vv Twenthe
0 - 0
SJO HSC - Buurse JO10-3 SJO HSC - Buurse
vv Twenthe JO8-1JM vv Twenthe
0 - 0
Holten JO8-2 Holten
vv Twenthe JO9-1 vv Twenthe
0 - 0
DEO JO9-1 DEO
SC Rijssen JO10-1 SC Rijssen
0 - 0
vv Twenthe JO10-1JM vv Twenthe
Hector JO11-1 Hector
1 - 0
vv Twenthe JO11-2 vv Twenthe
Quick '20 JO12-3 Quick '20
7 - 1
vv Twenthe JO12-1 vv Twenthe
SVVN JO11-1 SVVN
3 - 5
vv Twenthe JO11-1 vv Twenthe
vv Twenthe JO13-1 vv Twenthe
4 - 1
Markelo JO13-1 Markelo
Haarle JO15-1 Haarle
6 - 1
vv Twenthe JO15-1 vv Twenthe
GFC JO16-1 GFC
afg.
vv Twenthe JO16-1 vv Twenthe
Markelo JO15-3 Markelo
?
vv Twenthe JO15-2 vv Twenthe
vv Twenthe JO17-1 vv Twenthe
1 - 0
sv Gramsbergen JO17-1 sv Gramsbergen
vv Twenthe JO17-2 vv Twenthe
2 - 1
Bon Boys JO17-3 Bon Boys
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
  • Bram Vrielink
  • Senne Botterhuis
2 - 4
vv Rigtersbleek JO19-1 vv Rigtersbleek
RDC 3 RDC
1 - 8
vv Twenthe Za2 vv Twenthe
  • Job Hartgerink (3x)
  • Boulos Kourie (2x)
  • Wessel Vrielink
  • Thijmen Jeurlink
  • Bart Kip
zondag 21 april
Saasveldia 4 Saasveldia
3 - 5
vv Twenthe 4 vv Twenthe
  • Chris Kamphuis (3x)
  • Milan Cent
  • Nick Peters
vv Twenthe 6 vv Twenthe
  • Coen Oudejans (2x)
  • Ramon Freriksen
3 - 5
Fc Eibergen 6 Fc Eibergen
Fc Winterswijk 7 Fc Winterswijk
afg.
vv Twenthe 3 vv Twenthe
vv Twenthe 7 vv Twenthe
  • Philip Zunnebeld (3x)
  • Casmaran Land
  • Ramon Voortman
5 - 2
vv Vorden 5 vv Vorden
Fc Eibergen 2 Fc Eibergen
1 - 5
vv Twenthe 2 vv Twenthe
  • Mark Nijland (4x)
  • Nino Spoelder
SVO Twickel Vr2 SVO Twickel
afg.
vv Twenthe Vr1 vv Twenthe
vv Twenthe 8 vv Twenthe
  • Krijn van Zutphen (2x)
  • Tcharles Lodewijks
3 - 7
Phenix 3 Phenix
vv Bentelo 5 vv Bentelo
11 - 1
vv Twenthe 5 vv Twenthe
  • Tygo Vrielink

Programma

maandag 22 april
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
?
NEO JO19-2 NEO
donderdag 25 april
vv Bentelo 4 vv Bentelo
20:00
vv Twenthe 3 vv Twenthe
zondag 28 april
vv Bentelo 7 vv Bentelo
09:45
vv Twenthe 6 vv Twenthe
vv Twenthe 2 vv Twenthe
10:00
vv Bentelo 2 vv Bentelo
vv Twenthe 3 vv Twenthe
11:00
Hector 2 Hector
Enter 5 Enter
11:00
vv Twenthe 5 vv Twenthe
vv Twenthe 4 vv Twenthe
12:00
Borne 3 Borne
vv Twenthe 1 vv Twenthe
14:00
Hector 1 Hector
maandag 29 april
Koninklijke UD 2 Koninklijke UD
19:30
vv Twenthe Za2 vv Twenthe
donderdag 2 mei
Witkampers 5 Witkampers
20:00
vv Twenthe 7 vv Twenthe
Neede Vr2 Neede
20:00
vv Twenthe Vr1 vv Twenthe
zaterdag 4 mei
Enter Vooruit JO17-1 Enter Vooruit
11:00
vv Twenthe JO17-1 vv Twenthe
Lochem SP JO16-2 Lochem SP
12:30
vv Twenthe JO16-1 vv Twenthe
vv Twenthe JO15-2 vv Twenthe
12:45
Enter Vooruit JO15-2 Enter Vooruit
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Sparta E. JO19-2 Sparta E.
woensdag 8 mei
vv Twenthe Za2 vv Twenthe
20:00
Activia 2 Activia
zaterdag 11 mei
Enter JO8-2 Enter
09:00
vv Twenthe JO8-1JM vv Twenthe
vv Twenthe JO9-1 vv Twenthe
09:00
Rietmolen JO9-1JM Rietmolen
vv Twenthe JO10-1JM vv Twenthe
10:00
Hector JO10-2 Hector
vv Twenthe JO11-1 vv Twenthe
10:00
Oranje Nassau JO11-2 Oranje Nassau
GFC JO11-1 GFC
10:30
vv Twenthe JO11-2 vv Twenthe
RDC JO15-1 RDC
10:55
vv Twenthe JO15-1 vv Twenthe
Rekken JO13-1JM Rekken
11:00
vv Twenthe JO13-1 vv Twenthe
Enter Vooruit JO15-2 Enter Vooruit
11:00
vv Twenthe JO15-2 vv Twenthe
vv Twenthe JO16-1 vv Twenthe
11:00
Lochem SP JO16-2 Lochem SP
Neede JO10-3JM Neede
11:15
vv Twenthe JO10-2JM vv Twenthe
vv Twenthe JO12-1 vv Twenthe
11:15
BSC Unisson JO12-1JM BSC Unisson
vv Twenthe JO17-1 vv Twenthe
12:45
RKSV Bornerbroek JO17-1 RKSV Bornerbroek
vv Twenthe JO17-2 vv Twenthe
14:30
ATC '65 JO17-3 ATC '65
SVVN 3 SVVN
14:30
vv Twenthe Za2 vv Twenthe
vv Twenthe JO19-1 vv Twenthe
14:45
Vogido JO19-1 Vogido
zondag 12 mei
vv Twenthe 6 vv Twenthe
09:00
vv Bentelo 7 vv Bentelo
WVV '34 7 WVV '34
10:30
vv Twenthe 8 vv Twenthe
Suryoye-Mediterraneo FC 2 Suryoye-Mediterraneo FC
10:45
vv Twenthe 2 vv Twenthe
Hector 3 Hector
11:00
vv Twenthe 3 vv Twenthe
vv Twenthe 7 vv Twenthe
11:00
Hector 6 Hector
VIOS Beltrum Vr2 VIOS Beltrum
11:30
vv Twenthe Vr1 vv Twenthe
vv Twenthe 4 vv Twenthe
12:00
Rood Zwart 5 Rood Zwart
TVV 1 TVV
14:00
vv Twenthe 1 vv Twenthe