Wedstrijden
zo. 14 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
1
Eilermark 1
Eilermark 1
2
zo. 21 okt. 14:00u
Victoria '28 1
Victoria '28 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
di. 23 okt. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Achilles Enschede 1
Achilles Enschede 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Competitie-indeling lagere senioren

Vanaf vandaag kennen ook de lagere senioren elftallen de tegenstanders voor aankomend seizoen. De meeste elftallen zullen tevreden naar de indelingen kijken en vele derby’s zullen aankomend seizoen weer op het programma staan. Eerder waren de indelingen voor het eerste en tweede elftal al bekend. 


Team Voorkeurstijd    Team
PH 3 14:45   GSV `63 3 10:30
Oranje Nassau 4 14:30   Witkampers 5 12:00
Excelsior`31 5 14:30   Bon Boys 6 9:00
Hulzense Boys 5 14:30   Haaksbergen 2 10:00
Enter Vooruit 4 14:30   Twenthe 3 11:00
Blauw Wit`66 3 14:30   Markelo 5 9:45
SVZW 5 14:30   Lochuizen 3 10:00
Wilhelminaschool 3 16:30   Enter 4 11:00
Hellendoorn v.v. 3 14:30   WVV `34 4 10:45
Twenthe 2 (zat) 14:30   GFC 4 10:00
PH 4 12:30   BSC Unisson 4 9:30
Tubantia 3 15:30   Almelo 6 11:00
   
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Witkampers 7 9:30   Hector 4 10:00
Buurse 5 9:00   NEO 8 10:00
Twenthe 4 9:00   Borne 6 12:45
HSC `21 8 9:30   Tubantia 6 10:00
WVV `34 8 9:00   Twenthe 5 11:00
Rood Zwart 7 9:00   Delden 4 10:00
BSC Unisson 7 10:00   Enter 7 11:00
FC Eibergen 5 11:15   Bornerbroek 3 10:00
Markelo 8 10:00   BWO 8 9:30
Bon Boys 11 9:30   GFC 5 10:00
Bentelo 7 9:00   WVV `34 9 10:45
Hoeve Vooruit 7 10:00    
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Hector 6 9:30   Rietmolen 5 11:30
Bon Boys 9 9:00   Twenthe 7 12:00
Buurse 4 9:00   Markelo 7 10:30
Twenthe 6 9:00   Klein Dochteren 2 11:00
Delden 3 10:00   Delden 5 10:45
Noordijk 2 10:30   WVV `34 5 11:45
WVV `34 7 9:00   Bentelo 6 10:45
Rood Zwart 8 9:00   BSC Unisson 5 10:00
BSC Unisson 6 9:30   FC Eibergen 7 9:15
Haaksbergen 3 9:30   Witkampers 9 12:00
Hoeve Vooruit 6 10:00   Bon Boys 10 9:00
Rietmolen 6 10:30    
   
Team Voorkeurstijd    
Holten VR1 10:45    
Kl. Dochteren VR1 12:00    
Enter VR1 11:00    
ABS VR1 12:30    
GFC VR1 11:00    
Markelo VR1 10:30    
Reunie VR1 12:00    
Twenthe VR1 11:00    
FC Zutphen VR1 12:00    
Haarle VR1 10:45    
RKSV VR1 11:15    
   
Patsboem Klassement
7
1
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
7
2
Maarten Landvv Twenthe 7
6
3
Bernd Waandersvv Twenthe 6
6
4
Guus Lummenvv Twenthe 2
5
5
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
Bekijk het hele klassement
3
1
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
3
2
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
1
3
Daan van Straatenvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
4
12
2
Avanti W
4
12
3
Eilermark
4
9
4
Saasveldia
4
7
5
WVV '34
4
7
6
NEO
4
7
7
VV Reünie
4
6
8
De Tukkers
4
4
9
DSVD
4
4
10
LSV Lonneker
4
4
11
Losser
4
3
12
VV Twenthe
4
3
13
VV Reutum
4
3
14
Victoria '28
4
0