Wedstrijden
zo. 15 dec. 14:00u
BSC Unisson 1
BSC Unisson 1
1
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
2
di. 21 jan. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
AVC Heracles 1
AVC Heracles 1
..
zo. 26 jan. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
VIOS Beltrum 1
VIOS Beltrum 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Competitie-indeling lagere senioren

Vanaf vandaag kennen ook de lagere senioren elftallen de tegenstanders voor aankomend seizoen. De meeste elftallen zullen tevreden naar de indelingen kijken en vele derby’s zullen aankomend seizoen weer op het programma staan. Eerder waren de indelingen voor het eerste en tweede elftal al bekend. 


Team Voorkeurstijd    Team
PH 3 14:45   GSV `63 3 10:30
Oranje Nassau 4 14:30   Witkampers 5 12:00
Excelsior`31 5 14:30   Bon Boys 6 9:00
Hulzense Boys 5 14:30   Haaksbergen 2 10:00
Enter Vooruit 4 14:30   Twenthe 3 11:00
Blauw Wit`66 3 14:30   Markelo 5 9:45
SVZW 5 14:30   Lochuizen 3 10:00
Wilhelminaschool 3 16:30   Enter 4 11:00
Hellendoorn v.v. 3 14:30   WVV `34 4 10:45
Twenthe 2 (zat) 14:30   GFC 4 10:00
PH 4 12:30   BSC Unisson 4 9:30
Tubantia 3 15:30   Almelo 6 11:00
   
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Witkampers 7 9:30   Hector 4 10:00
Buurse 5 9:00   NEO 8 10:00
Twenthe 4 9:00   Borne 6 12:45
HSC `21 8 9:30   Tubantia 6 10:00
WVV `34 8 9:00   Twenthe 5 11:00
Rood Zwart 7 9:00   Delden 4 10:00
BSC Unisson 7 10:00   Enter 7 11:00
FC Eibergen 5 11:15   Bornerbroek 3 10:00
Markelo 8 10:00   BWO 8 9:30
Bon Boys 11 9:30   GFC 5 10:00
Bentelo 7 9:00   WVV `34 9 10:45
Hoeve Vooruit 7 10:00    
   
Team Voorkeurstijd   Team Voorkeurstijd
Hector 6 9:30   Rietmolen 5 11:30
Bon Boys 9 9:00   Twenthe 7 12:00
Buurse 4 9:00   Markelo 7 10:30
Twenthe 6 9:00   Klein Dochteren 2 11:00
Delden 3 10:00   Delden 5 10:45
Noordijk 2 10:30   WVV `34 5 11:45
WVV `34 7 9:00   Bentelo 6 10:45
Rood Zwart 8 9:00   BSC Unisson 5 10:00
BSC Unisson 6 9:30   FC Eibergen 7 9:15
Haaksbergen 3 9:30   Witkampers 9 12:00
Hoeve Vooruit 6 10:00   Bon Boys 10 9:00
Rietmolen 6 10:30    
   
Team Voorkeurstijd    
Holten VR1 10:45    
Kl. Dochteren VR1 12:00    
Enter VR1 11:00    
ABS VR1 12:30    
GFC VR1 11:00    
Markelo VR1 10:30    
Reunie VR1 12:00    
Twenthe VR1 11:00    
FC Zutphen VR1 12:00    
Haarle VR1 10:45    
RKSV VR1 11:15    
   
Patsboem Klassement
15
1
John Westerikvv Twenthe Za1
12
2
Job Vaarhorstvv Twenthe Za1
12
3
Bart Veldhuisvv Twenthe 7
11
4
Boulos Kourievv Twenthe Za1
10
5
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
Bekijk het hele klassement
21
1
Luuk Freriksenvv Twenthe JO19-1
9
2
Job Hartgerinkvv Twenthe JO19-1
7
3
Stijn van Straatenvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
UDI
12
28
2
Markelo
12
27
3
VV Reünie
11
22
4
Neede
12
19
5
VV Diepenheim
12
19
6
Victoria '28
12
19
7
VIOS B
12
17
8
SV Hector
12
14
9
vv Twenthe
12
13
10
FC Eibergen
12
11
11
Buurse
12
11
12
BSC Unisson
11
10
13
Hoeve Vooruit
12
9
14
VV Rietmolen
12
8