Wedstrijden
zo. 15 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
2
Ruurlo 1
Ruurlo 1
2
zo. 22 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Albatros 1
Albatros 1
..
di. 24 okt. 20:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Excelsior '31 O21
Excelsior '31 O21
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Commissies
Jeugdcommissie
Frank Roering Voorzitter
06-20006553
Robert Veehof Wedstrijdsecretaris 06-27239165
Tom Brand Groepsleider JO19/MO19 06-18235762
Erik ten Have Groepsleider JO17/MO17 06-23601755
Raymond Spenkelink Groepsleider JO15/MO15 06-20881259
Ivar Freriksen
Groepsleider JO13MO13 06-54326954
Sander Pots Groepsleider JO11 06-51306494
Martin Vaarhorst Groepsleider JO8/JO9/mini 06 41832355
Vergader data JC 2017/2018
 



Technische commissie 
Jeroen Roetgerink Voorzitter/coördinator selectie 06-22224731
Jos Huuskes Secretaris 06-30731393
Andrè Leushuis Algemeen lid 06-22939861
Jos Huuskes
A-groep 06-30731393
Leo de Leede  B-groep 06-51814145
Olaf van Straaten C-groep 06-20398804
Koen Overbeek D-groep 06-51719208
Roy Escher E-groep 06-46226305
Laurens Freriksen F-groep/minis 06-22939861


Vergaderdata TC 2016-2017 
aanvang 19.30 uur Locatie: Kantine
05-09-2016 JC/TC
21-09-2016
19-10-2016
23-11-2016 JC/TC
04-01-2017
08-02-2017
15-03-2017
05-04-2017
10-05-2017
14-06-2017 JC/TC

Kantinecommissie
Mark Huisstede Coördinatie algemeen/activiteiten 06 5294151
Jan van Wissing Coördinatie algemeen/activiteiten 0547-272850
Martin Jeurlink Afdeling catering 0547-260870

Sponsorcommissie
Rob ten Dam Coördinatie sponsoring 06-51423550
Tijmen van Wissing Sponsoring 06-15021642
Anka Roetgerink Sponsoring 06-43053325
Damy Klaassen Sponsoring 06-52727229

Jeugd Activiteiten Commissie
Robin Veenstra
0611319795

Ramon Voortman
0614390011
Marcia Maneschijn 0622080852
Ellen Arkes 0618578772
Martin Jeurlink
0616980980
Danielle Doek
0650561758



Webteam
Tijmen van Wissing Eerste elftal 06-15021642
Robert Veehof Wedstrijdzaken junioren 06-27239165
Damy Klaassen Coördinatie webteam / Nieuws 06-52727229
Bernd Waanders Technical support website/app
Alwi Hoek Club van 100
Rick Maatman
Patsboemtrofee
06-53817354

Vrijwilligerscommissie
 Vacature

Scheidsrechtercommissie
Robert Veehof 0627239165

Consul
Tonnie Zwienenberg 0651700112

Zaterdagmorgencoördinator
vacature  

Materialencommisssie (materialen@vvtwenthe.nl)
Johan Rienks Materiaalbeheerder junioren 06-20881264
Paul van Wissing Materiaalbeheerder senioren 06-28983664
Henk Geerding Algemene ondersteunende taken
Joop van den Burg Coördinator 06-83691232
Patsboem Klassement
6
1
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
6
2
Guus Lummenvv Twenthe 2
6
3
Wessel Meijervv Twenthe 8
6
4
Emily van Minnenvv Twenthe Vr1
5
5
Roy Vrielinkvv Twenthe Za1
Bekijk het hele klassement
1
1
Stijn van Buulvv Twenthe JO19-1
1
2
Rorij Brandvv Twenthe JO19-1
1
3
Milan Centvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse B oost

1
SV Helios Deventer
3
9
2
SV Heeten
4
9
3
VV Ruurlo
4
8
4
SV Zwolle
4
7
5
SV Turkse Kracht
4
6
6
Eerbeekse Boys
4
6
7
Albatross
4
5
8
Warnsveldse Boys
4
5
9
SV Colmschate '33
4
4
10
KCVO
4
4
11
Wijhe '92
4
3
12
VV Sportclub Lochem
4
3
13
VV Twenthe
3
2
14
Witkampers
4
2