Wedstrijden
zo. 27 sep. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
0
Reunie 1
Reunie 1
1
zo. 4 okt. 14:00u
vv Diepenheim 1
vv Diepenheim 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
zo. 11 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Rood Zwart 1
Rood Zwart 1
..
Meer wedstrijden
Wedstrijden

Programma week 40

zaterdag 3 oktober

08:45u vv Twenthe JO10-1 - Rood Zwart JO10-3
Markelo JO10-3 - vv Twenthe JO10-2
vv Twenthe JO8-1 - Markelo JO8-2
vv Twenthe JO9-1 - Fc Eibergen JO9-2
10:00u vv Twenthe JO11-1 - Reunie JO11-1
vv Twenthe JO11-2 - Excelsior '31 JO11-5
vv Twenthe JO12-1 - DETO JO12-2
vv Twenthe JO12-2 - GFC JO12-3
vv Lettele JO13-1 - vv Twenthe JO13-1
Warnveldse Boys 1 - vv Twenthe JO14-1
12:30u Markelo JO17-1 - vv Twenthe JO17-1
12:45u vv Twenthe JO15-1 - WVV '34 JO15-2
vv Twenthe JO17-2 - Oranje Nassau JO17-3
13:00u Fc Trias JO19-4 - vv Twenthe JO19-3
14:30u vv Twenthe JO19-2 - ATC '65 JO19-3
SVZW 6 - vv Twenthe Za1
15:00u Rietmolen JO17-1 - vv Twenthe JO17-3
vv Twenthe JO19-1 - Ruurlo JO19-1

zondag 4 oktober

09:00u vv Twenthe 6 - TVO 5
10:00u vv Twenthe 3 - NEO 5
11:00u WVV '34 4 - vv Twenthe 5
vv Twenthe 7 - VIOS Beltrum 7
vv Twenthe Vr1 - Enter Vr1
Rietmolen Vr1 - vv Twenthe Vr2
11:15u Saasveldia 2 - vv Twenthe 2
12:00u vv Twenthe 4 - Rietmolen 3
14:00u vv Diepenheim 1 - vv Twenthe 1
 

Programma week 41

vrijdag 9 oktober

19:30u Delden 45+1 - vv Twenthe 45+1
20:00u vv Twenthe 45+1 - HSC'21 45+1
20:30u vv Buurse 45+1 - vv Twenthe 45+1

zaterdag 10 oktober

11:15u vv Twenthe JO14-1 - AZSV JO14-1

zondag 11 oktober

14:00u vv Twenthe 1 - Rood Zwart 1
 
Patsboem Klassement
4
1
Roy Bergsmavv Twenthe 5
3
2
Ronald Feringavv Twenthe 5
3
3
Ramon Voortmanvv Twenthe 6
2
4
Bernd Waandersvv Twenthe 5
2
5
Niek Haafkesvv Twenthe Za1
Bekijk het hele klassement
4
1
Dani Hilhorstvv Twenthe JO19-1
2
2
Twan Gelenvv Twenthe JO19-1
2
3
Jorn Gelenvv Twenthe JO17-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
SV Delden
1
3
2
VV Diepenheim
1
3
3
Buurse
1
3
4
VIOS B
1
3
5
VV Reünie
1
3
6
vv Twenthe
1
3
7
SV Hector
1
1
8
Hoeve Vooruit
1
1
9
FC Eibergen
1
0
10
Sportclub Rekken
1
0
11
Markelo
1
0
12
VV Rietmolen
1
0
13
Rood Zwart
1
0
14
Neede
1
0