Wedstrijden
zo. 10 feb. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
2
Sportlust Glanerbrug 1
Sportlust Glanerbrug 1
0
zo. 24 feb. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
DSVD 1
DSVD 1
..
zo. 10 mrt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Victoria '28 1
Victoria '28 1
..
Meer wedstrijden
Evenementen
Twenthe C1 blijft in spoor van Eibergen

Afgelopen zaterdag was het matchday tegen Excelsior`31 C2. In de vrieskou en mist, hebben de jongens weer een goed resultaat neergezet.

Na 16 minuten schoot de goed opgekomen back Lars Timmer de bal snoeihard vanaf 20 meter over de keeper. Twenthe was heer en meester in Rijssen en kwam niet in de problemen, waardoor de rust met 0-1 ingegaan werd.

Na rust leek de thuisploeg wat meer van zich af te bijten, maar tot grote kansen kwam het niet. Na een harde vrije trap op 25 meter van het doel werd het 0-2! De keeper wist de trap van Mart Lammertink niet goed te verwerken waardoor Lars Veehof de bal binnen kon tikken. Benjamin Wolf was in de slotfase dicht bij de 0-3, maar zag zijn volley tweemaal via de binnenkant paal weer terug het veld in gaan.

Er werd gewonnen met 0-2 en dat was zeer belangrijk om de aansluiting te behouden met FC Eibergen C1.

Aanstaande zaterdag staat de laatste competitie wedstrijd thuis tegen ATC`65 C2 op het programma. Bij winst is het afwachten wat medekoploper Eibergen doet. Bij puntverlies van hen zal er wellicht een kampioenschap inzitten. Laat Eibergen geen punten liggen dan wordt het op doelsaldo kampioen van deze 1e klasse.

Patsboem Klassement
21.5
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
15
2
Guus Lummenvv Twenthe 2
14
3
Maarten Landvv Twenthe 7
12
4
Tess Bijlvv Twenthe Vr1
12
5
Wouter Leusinkvv Twenthe 2
Bekijk het hele klassement
7
1
Stijn Jeurlinkvv Twenthe JO19-1
6
2
Lucas Hulsmanvv Twenthe JO19-1
2
3
Wessel Vrielinkvv Twenthe JO19-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Sportlust Glanerbrug
14
34
2
Eilermark
14
32
3
Avanti W
15
31
4
Saasveldia
15
25
5
NEO
13
23
6
De Tukkers
15
23
7
VV Reutum
13
18
8
WVV '34
13
18
9
VV Twenthe
13
15
10
LSV Lonneker
14
15
11
DSVD
12
14
12
Losser
13
12
13
VV Reünie
12
7
14
Victoria '28
14
4