Wedstrijden
zo. 27 sep. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
0
Reunie 1
Reunie 1
1
zo. 4 okt. 14:00u
vv Diepenheim 1
vv Diepenheim 1
..
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
zo. 11 okt. 14:00u
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
..
Rood Zwart 1
Rood Zwart 1
..
Meer wedstrijden
Competitie-indelingen voor onze jeugdteams

Ook voor onze jeugdvoetballers is het inmiddels duidelijk met wie ze de strijd moeten aangaan, komend seizoen. De voorlopige competitie-indelingen zijn hieronder te aanschouwen.


1e klasse 244e klasse 09
    
Esch de A112:30 HSC '21 A414:30
W'school A114:30 ATC'65 A516:00
UD W. A114:30 Enter A214:30
Avanti W. A115:00 Rijssen SC A111:00
Saasveldia A114:30 Enter Vooruit A29:00
Quick '20 A214:30 NEO A413:30
Twenthe A114:45 Holten A214:30
Bon Boys A115:00 Twenthe A214:30
Tukkers De A114:30 PH A414:45
Victoria '28 A116:30 Markelo A214:30
Luctor Et E. A114:30   
KOSC A114:30   
MVV '29 A114:30   
    
2e klasse 2  1e klasse 25 
    
SJO Zeddam-Sint Joris MA1D14:30 SDC '12 B114:30
Excelsior'31 MA111:00 Sportclub Overdinkel B1G14:30
Enter MA114:30 Losser B114:30
FC Zutphen MA114:30 SVZW B110:45
Twenthe MA112:45 FC Winterswijk B112:45
Blauw Wit'66 MA111:30 ATC'65 B212:30
GFC MA114:30 Reunie B114:30
AD '69 MA114:30 Ruurlo B115:00
Witkampers MA114:30 Neede B115:00
Hoven De MA114:30 Twenthe B114:45
FC Eibergen MA112:45 Achilles '12 B114:30
  KOSC B114:30
    
    
3e klasse 14  4e klasse 19 
    
ATC'65 B616:00 RKSV B2G10:45
Oranje Nassau B514:30Twenthe B314:30
WVV '34 B214:30 Blauw Wit'66 B2G10:30
Rood Zwart B214:30 Excelsior'31 B511:00
Twenthe B214:30 Markelo B214:30
BWO B315:00 GFC B114:30
Vogido B212:45 Hellendoorn v.v. B2G12:30
Hengelo B114:30 Enter B214:30
Tubantia B212:00 Rijssen SC B111:00
NEO B313:30 Witkampers B2G14:30
Victoria '28 B2D14:30 Hector B113:00
PH B412:30   
    
    
    
2e klasse 14  3e klasse 18 
    
DEC '10 C114:30 Haaksbergen C1GD13:00
FC Eibergen C211:15 ATC'65 C813:45
Blauw Wit'66 C110:30 Rood Zwart C212:45
GFC C113:00 HSC '21 C313:00
Hoeve Vooruit C113:30Twenthe C212:45
WVV '34 C113:00 Hengelo C113:00
HSC '21 C213:00 Tubantia C311:45
Markelo C113:30 Achilles '12 C312:30
Neede C113:00 Bon Boys C313:00
Twenthe C112:45 Borne C112:45
Holten C113:00 NEO C412:00
Witkampers C113:00 Hector C114:30
    
    
5e klasse 16  2e klasse 11 
    
Heracles avc C412:30 Enter Vooruit MC29:00
SVVN C3G9:30 ST: Excelsior '31/SC Rijssen MC19:30
Markelo C414:30 Juventa '12 MC112:45
Holten C312:30 Enter MC1D12:00
RKSV C1G12:15 Hector MC113:00
Twenthe C3G12:45 GFC MC113:00
Enter Vooruit C29:00 De Zweef MC111:00
Excelsior'31 C49:30 DOS '37 MC19:15
Hector C213:00 Twenthe MC111:15
GFC C2D12:30 SVZW MC210:45
Enter C214:30 Blauw Wit'66 MC19:30
Excelsior'31 C59:30 Almelo MC19:00
  Enter Vooruit MC111:00
    
2e klasse 12  3e klasse 18 
    
DEC '10 D1G10:00 FC Eibergen D311:15
NEO D310:45 Haaksbergen D1G10:30
GFC D111:30 TVO D110:30
Bentelo D1D14:00 Sportlust Glanerbrug D110:00
Lochem SP D111:00 Grol D38:30
Hoeve Vooruit D110:30 WVV '34 D211:15
Enter D1G11:00 HSC '21 D311:15
ATC'65 D312:30 Markelo D210:45
Enter Vooruit D111:00 Neede D213:00
HSC '21 D211:15Twenthe D211:15
Excelsior'31 D29:45 Buurse D1D10:30
Twenthe D111:15 GSV '63 D111:00
Hector D111:00   
    
4e klasse 32  4e klasse 30 
    
Juventa '12 D411:15 Rood Zwart D49:00
SC Rijssen D1D11:00 ATC'65 D1111:30
Twenthe D310:00 Oranje Nassau D7D10:30
Holten D3GD11:30 Twenthe D411:15
WVV '34 D311:15 BZSV de Blauwwitters D110:00
Juliana '32 D110:30 BWO D411:45
GFC D2D11:00 Rood Zwart D312:45
Enter D2G11:00 Quick '20 D910:00
Blauw Wit'66 D2G9:30 Oranje Nassau D9D10:30
Excelsior'31 D410:00 Borne D111:15
Excelsior'31 D310:00 NEO D610:45
Markelo D39:30   
    
    
1e klasse 12  3e klasse 26 
    
Juventa '12 E110:00 BSC Unisson E110:30
Hellendoorn v.v. E19:45 Bentelo E2G10:30
De Zweef E110:00 Rood Zwart E310:00
Enter Vooruit E18:45 Hoeve Vooruit E19:00
Quick '20 E3G10:00 WVV '34 E210:00
Excelsior'31 E29:30 Lochuizen E1G11:00
Markelo E19:30 HSC '21 E310:00
Twenthe E19:00 Twenthe E29:00
Holten E110:00 Haaksbergen E1G9:00
Witkampers E110:15 TVO E1D9:30
Heeten E19:00 Bon Boys E59:00
  Bon Boys E49:00
    
    
3e klasse 33  5e klasse 38 
    
GFC E29:00 Hulzense Boys E79:00
Lochem SP E511:00 Hellendoorn v.v. E58:45
Enter E2G11:00 SVVN E48:45
Blauw Wit'66 E210:30 Holten E410:00
Rijssen SC E1G10:00 Markelo E610:45
Excelsior'31 E58:30 Rijssen SC E210:00
Markelo E39:30 De Zweef E710:00
Twenthe E39:00 Enter E310:00
Holten E29:00 Rohda R. E1010:30
Witkampers E29:00 Excelsior'31 E1110:30
Hector E110:00 Twenthe E49:00
  Witkampers E310:15
    
    
5e klasse 30  2e klasse 11 
    
Lochuizen E211:00 Juventa '12 F38:45
Excelsior'31 E1410:30 Excelsior'31 F38:30
DEC '10 E39:30 NEO F38:30
GSV '63 E310:00 GFC F110:00
Bon Boys E109:00 SVZW F18:30
GFC E49:00 WVV '34 F19:00
FC Eibergen E710:00 Enter F110:00
HSC '21 E610:00 Almelo F19:00
Twenthe E59:00 Markelo F19:30
Rood Zwart E710:00 Twenthe F110:00
Ruurlo E59:45 Holten F110:00
SVBV E39:00 SVVN F18:45
    
    
5e klasse 41  5e klasse 45 
    
DEC '10 F210:00 De Zweef F8G8:45
NEO F109:30 Juventa '12 F88:45
Bon Boys F810:00 Enter F5G9:00
Luctor Et Emergo F59:00 Hellendoorn v.v. F710:45
Rood Zwart F610:00 RKSV F29:30
Bentelo F39:30 Enter Vooruit F310:00
Borne F3G9:00 Hulzense Boys F5G9:00
Delden F39:00 Markelo F59:30
GFC F310:00Twenthe F310:00
Enter F49:00 Holten F49:00
Markelo F410:45 Witkampers F5G11:30
Twenthe F210:00 SVVN F38:45
    
    
5e klasse 42    
    
NEO F98:30   
Rood Zwart F510:00   
Wilhelminaschool F5G9:00   
Bentelo F29:30   
BWO F79:00   
Delden F2G9:00   
BZSV de Blauwwitters F19:00   
Twenthe F49:00   
Hengelo F39:00   
Achilles '12 F69:00   
TVO F29:00   
Borne F29:00   
Patsboem Klassement
4
1
Roy Bergsmavv Twenthe 5
3
2
Ronald Feringavv Twenthe 5
3
3
Ramon Voortmanvv Twenthe 6
2
4
Bernd Waandersvv Twenthe 5
2
5
Niek Haafkesvv Twenthe Za1
Bekijk het hele klassement
4
1
Dani Hilhorstvv Twenthe JO19-1
2
2
Twan Gelenvv Twenthe JO19-1
2
3
Jorn Gelenvv Twenthe JO17-1
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag vierde klasse B oost

1
SV Delden
1
3
2
VV Diepenheim
1
3
3
Buurse
1
3
4
VIOS B
1
3
5
VV Reünie
1
3
6
vv Twenthe
1
3
7
SV Hector
1
1
8
Hoeve Vooruit
1
1
9
FC Eibergen
1
0
10
Sportclub Rekken
1
0
11
Markelo
1
0
12
VV Rietmolen
1
0
13
Rood Zwart
1
0
14
Neede
1
0