Wedstrijden
zo. 2 jun. 14:00u
RSC Rossum 1
RSC Rossum 1
3
vv Twenthe 1
vv Twenthe 1
0
Meer wedstrijden
Evenementen
VivaFloors toernooi uiteindelijke poule rangschikking (UPDATE)

Het eerste weekend van het VivaFloors toernooi was zeer geslaagd, hierbij de uitslagen van de C, D, E en F poules.

C1
1. Markelo C1
2. Twenthe C1
3. Wilhelminaschool C1
4. Fc Eibergen C1
5. Hellendoorn C1

C2
1. Twenthe C2
2. Neo C3
3. Fc Eibergen C3
4. Zvv de Esch
5. Hekkendoorn C2

C3
1. Neo C4
2. Twenthe C4
3. Twenthe C3
4. Hellendoorn C3

D1
1. Hellendoorn D1
2. Twenthe D1
3. Markelo D1
4. Neo D2
5. Fc Eibergen D2

D2
1. Twenthe D2
2. Hellendoorn D2
3. Rekken D1
4. Achiles’12 D3
5. Dec’10 D1

D3
1. Gfc D2
2. Eibergen D3
3. Twenthe D3
4. Dec’10 D2
5. Hellendoorn D4

E1:
1. Eibergen E1
2. Grol E1
3. Witkampers E1
4. Rood Zwart E1
5. GFC E1

E2:
1. Markelo E1
2. Hellendoorn E1
3. Excelsior E3
4. DEC E1
5. Twenthe E1

E3:
1. Twenthe E2
2. Hellendoorn E2
3. Markelo E3
4. GFC E2
5. sc Rijssen E2

E4:
1. Hellendoorn E3
2. Excelsior E7
3. Winterswijk E6
4. sc Rekken E1
5. Wilhelminaschool E3

E5:
1. KOSC E5
2. Twenthe E3
3. Hellendoorn E5
4. Quick E14
5. DEC E2

E6:
1. Excelsior E14
2. DEC E3
3. Winterswijk E9
4. Quick E16
5. Twenthe E4

F1:
1. Excelsior F1
2. Ruurlo F1
3. Almelo F1
4. Hellendoorn F1
5. Eibergen F1

F2:
1. Excelsior F2
2. Heracles F2
3. GFC F1
4. Twenthe F1
5. Hellendoorn F2

F3:
1. Twenthe F2
2. GFC F2
3. Oranje Nassau F3
4. Witkampers F2
5. Markelo F3

F4:
1. Rijssen F1
2. Markelo F5
3. Oranje Nassau F7
4. Twenthe F3
5. Hellendoorn F3

F5:
1. Markelo F6
2. Hellendoorn F4
3. Twenthe F4
4. GFC F3
5. HSC F3

F6:
1. GFC F5
2. Holten F4
3. Oranje Nassua F11
4. Twenthe F5
5. Hellendoorn F7

Patsboem Klassement
42.5
1
Boulos Kourievv Twenthe Za1
34
2
Kevin Scherphofvv Twenthe 4
20.5
3
Jelle Linthorstvv Twenthe 3
20
4
Lisa Eschervv Twenthe Vr1
20
5
Maarten Landvv Twenthe 7
Bekijk het hele klassement
13
1
Luuk Freriksenvv Twenthe JO19-1
9
2
Lucas Hulsmanvv Twenthe
8
3
Stijn Jeurlinkvv Twenthe
Bekijk het hele klassement
Stand

Zondag derde klasse A oost

1
Eilermark
26
60
2
NEO
26
56
3
De Tukkers
26
52
4
Sportlust Glanerbrug
26
50
5
Avanti W
26
43
6
Saasveldia
26
39
7
WVV '34
26
38
8
VV Reutum
26
34
9
DSVD
26
33
10
LSV Lonneker
26
32
11
Losser
26
28
12
VV Reünie
26
26
13
VV Twenthe
26
25
14
Victoria '28
26
4